+90 312 351 40 09 | info@lazeraluminyum.com
LAZER ALÜMİNYUM||Alüminyum Profiller,Alüminyum Aksesuar,Solar Enerji Sistemleri,STANDART PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,ALDOKS PROFİLLER,C60 PROFİLLER,CAM BALKON SERİSİ,KORKULUK SERİSİ,DUŞAKABİN SERİSİ,ASANSÖR PROFİLLERİ,

ÜRETİM TESİSİ

Alüminyum Ekstrüzyon Tesisimiz

Son teknolojili yepyeni alüminyum ekstrüzyon presimiz ile üstün kaliteli profiller üretmeye devam ediyoruz...
Alüminyum Eloksal Tesisimiz

Eloksal tesisimizde üretilen ürünler; standart renklerimiz haricinde mevcut bulunan renk havuzlarında özel renk çalışmaları yapılmaktadır. Eloksal tesisimiz yıllık 10.000 ton kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Mekanik İşlem

Deneyimi ve sahip olduğu yüksek teknoloji makine parkuru ile en verimli ve uygun maliyetli çözüm önerilerini sunarak müşterilerimize projelerine değer katmak için çalışmaktadır.
Kalıp Teknolojileri

Son teknoloji ürünü makine parkurumuz sayesinde ekibimiz, alüminyum profilleri dünya standartlarında hassas toleranslar ve yüzey pürüzlülüklerinde işleyerek son mamule dönüştürmektedir.
Laboratuvar

Gelişmiş laboratuvar ekipmanlarımız ile kalitenin en üst noktasından üretim yapmaktayız.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat